Ne syte e tij/saj...........

Shko poshtė

Ne syte e tij/saj...........

Mesazh  Dolche Raggazza prej 29.01.12 17:54

Ne syte e tij une nuk jam pasi shoh tjeter person ne syte e tij.

Dolche Raggazza
Antarė/e
Antarė/e

Female
Numri i postimeve : 22
Age : 23
Location : Burrel City
Job/hobbies : Dashuria e sinqerte
Humor : sa te vdesin
Pikėt : 2578
Reputation : 0
Registration date : 29/01/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ne syte e tij/saj...........

Mesazh  Edona prej 30.04.12 18:04

[b]..shoff dashuri..[/b]
avatar
Edona
Antarė/e
Antarė/e

Numri i postimeve : 9
Pikėt : 3334
Reputation : 0
Registration date : 09/12/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ne syte e tij/saj...........

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 12:45

SHOH LOT TE SINQERTE DHE E KUPTOJ SE THELL NE SHPIRTIN E TIJ PO VUAN..
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2765
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ne syte e tij/saj...........

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi