Shpresoj te me....

Shko poshtė

Shpresoj te me....

Mesazh  Dolche Raggazza prej 29.01.12 17:51

Shpresoj te me mendosh sonte gjer sa te te zere gjumi.

Dolche Raggazza
Antarė/e
Antarė/e

Female
Numri i postimeve : 22
Age : 23
Location : Burrel City
Job/hobbies : Dashuria e sinqerte
Humor : sa te vdesin
Pikėt : 2578
Reputation : 0
Registration date : 29/01/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shpresoj te me....

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 12:46

TE ME DUASH PO AQ SA TE DUA UN DASHURIA IME E PAMUNDUR...
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2765
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi