Ajo qe vleresoj tek ty.........

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ajo qe vleresoj tek ty.........

Mesazh  Dolche Raggazza prej 29.01.12 17:39

Une tek ty vleresoj karakterin dhe cdo gje tenden pasi ti je ai qe e meriton dashurin dhe vleresim tim maksimal,dhe prandaj te dua me gjithe shpirt.

Dolche Raggazza
Antarė/e
Antarė/e

Female
Numri i postimeve : 22
Age : 22
Location : Burrel City
Job/hobbies : Dashuria e sinqerte
Humor : sa te vdesin
Pikėt : 2221
Reputation : 0
Registration date : 29/01/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ajo qe vleresoj tek ty.........

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 8:15

qe je embel dhe e sinqerte ne postimet e tua...
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 22
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2408
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi