Pikturat e artistit Shefqet Avdush Eminit

Shko poshtė

Pikturat e artistit Shefqet Avdush Eminit

Mesazh  Shefqet Avdush Emini prej 26.07.11 2:54

[img]http://www.albanianarts.com/aart/files/image0000004632.jpg[/img]
Kėtu kam lindė dhe kėtu do tė vdes
Vaj nė pėlhur
madhsija 40x50


[img]http://www.albanianarts.com/aart/files/image0000004591.jpg[/img]
Jam nė truallin tim!
Vaj nė pėlhur
madhsija 40x50


[img]http://www.albanianarts.com/aart/files/image0000004592.jpg[/img]
Jam Shqiptarė
Vaj nė pėlhur
madhsija 40x50


[img]http://www.albanianarts.com/aart/files/image0000004625.jpg[/img]
1.Pa titull
Vaj nė pėlhur
madhsija 40x50


[img]http://www.albanianarts.com/aart/files/image0000004618.jpg[/img]
2.Pa titull
Vaj nė pėlhur
madhsija 40x50


[img]http://www.albanianarts.com/aart/files/image0000004623.jpg[/img]
3.Pa titull
Vaj nė pėlhur
madhsija 40x50


[img]http://www.albanianarts.com/aart/files/image0000004624.jpg[/img]
4.Pa titull
Vaj nė pėlhur
madhsija 40x50


[img]http://www.albanianarts.com/aart/files/image0000004600.jpg[/img]
5.Pa titull
Vaj nė pėlhur
madhsija 40x50


[img]http://www.albanianarts.com/aart/files/image0000004597.jpg[/img]
6.Pa titull
Vaj nė pėlhur
madhsija 40x50


[img]http://www.albanianarts.com/aart/files/image0000004594.jpg[/img]
7.Pa titull
Vaj nė pėlhur
madhsija 50x40


[img]http://www.albanianarts.com/aart/files/image0000004595.jpg[/img]
8.Pa titull
Vaj nė pėlhur
madhsija 50x40
avatar
Shefqet Avdush Emini
Antarė/e
Antarė/e

Male
Numri i postimeve : 12
Age : 61
Location : Holland
Job/hobbies : International Artist
Pikėt : 2766
Reputation : 0
Registration date : 23/07/2011

http://shefqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi