Letėr Dashurie!

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtė

Re: Letėr Dashurie!

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 12:53

Mė fal njė buzqeshje zemrėn mos ma lėndo,
mė thuaj dhe njėherė tė dua dhe fort mė pėrqafo.
Z'dua ta di se kushe je, kjo zemėr pėr ty po rreh,
ky sy pėr ty po qan, sepse dua tė tė kem pranė.
Nėse njė ditė do bėhem hi,
ta dish se jam djegur pėr ty.
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2765
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Letėr Dashurie!

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 12:54

kur te vi ne dasmen tende
do te qesh si qdo njeri
dhe do te vallzoj me ty
e kur te vi radha per urim
ne te do te shkruaj
uroj martesen ish te dashurit tim
e pasi te mbaroj dasma
me thuaj qka te bej
do te bertas me te madhe
o i dashuri im te kam dashur
dhe prap do te dua
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2765
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Letėr Dashurie!

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 12:54

Dhe ne qofsha vdekur
nga plaget e tua
shpirti i pa tretur
do te thot te dua
ateher do ta kuptosh
qeshte dashuria
dhe lotet do te derdhen
ne lulet e mija
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2765
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Letėr Dashurie!

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 12:54

Mos derdh lote te lutem kot
Per askend s'vlen te derdhesh lot
Mblidhe vehten mos u dorezo
Te ardhmen me sy hapur shiko
Askujt lotet fat si sollen
Vec dhembjen ne ta e mbollen!
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2765
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Letėr Dashurie!

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 12:54

Dhe nese fal te tjeret per lendimet qe me shkaktojn. Dhe nese them se kam harruar cdo gje.. Nuk eshte e vertete..Cdo dite me shfaqen plaget e shpirtit si shenja ne trupin tim... Cdo dite ne memorien time vijn kujtimet e urryera.. E cdo dite perpallem me copezat e ♥ sime te thyer... Por deshira ime per te vaphduar perpara kalon cdo dhimbje cdo pengese... E nje dite kur un te jem shume lart ata persona qe sollen lotin ne syte e mi, do me perulen.. E une sdo i fal... Sdo kem kurajon ta bej... Se dhimbja qe une perjetova ishte me e madhe e me e dhimbshme se vete falja..
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2765
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Letėr Dashurie!

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 12:55

Nese dashuria eshte mekat. Mekati im i vetem ishte qe te desha ty. Ty Njeriun e gabuar qe dikur ishe jeta ime, arsyeja e buzeqeshjes time. Njeriu qe me fali momente te paharrueshme dhe kujtime te bukura.. dhe megjithate cdo gje u shkaterrua,u thye.. E sme mbetet gje tjeter vec se te eci perpara.. Duke u munduar te mos e kkthejoken mbrapa, duke luftuar me veten time. Me zemren! Dhe duke shpresuar te fitoj kete lufte.. Te kthehem sic isha dikur... Sepse vetem: KOHA TI FSHIN SYTE E LOTUAR..KUR TI DASHURON NJERIUN E GABUAR!
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2765
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Letėr Dashurie!

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 12:55

Isha vajza e vogel e babit, por vajza e vogel e babit u rrit....

Isha e vogel dhe e pafajshme por zonjushe. E Pafajshme filloi te futej gjithmon e me shum ne telashe... Isha e fiksuar pas njgjyrave te celura sidomos rozes, kurse tani preferoj te erretat sidomos te zezen... Qaja cdo here qe bija nga bicikleta dhe gervishtja gjurin, kurse tani qaj cdo here qe nje djale me thyen zemren... Nuk kisha kurre frik te thosha 'Mirupafshim' sepse e dija qe do takoheshim perseri neser, tani kam frik ta them ate fjal dhe te largohem... Endrra ime ishte te rritesha sa me shpejt, tani nuk dua te rritem me.
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2765
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Letėr Dashurie!

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 12:55

Dhe sot mbaj mend fjalet e dikujt qe gjthmone me thoshte:
Ne jete do njihesh me shume persona nga me te ndryshmit...nder to do t krijosh marredhenie nga me te shumtat,por dicka duhet te mbash mend....me e rendesishme nga gjithcka eshte te ecesh perpara pavarsisht vuajtjeve qe te perball jeta....!!!
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2765
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Letėr Dashurie!

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 12:56

Hej !ti ,,ti po ti 'vetja ime ''Une'..Besoj se ka ka ardhur koha ta lesh te shkuaren pas.!Ta jetosh te tashmen dhe te mendosh per te ardhmen..!Gropose ate te .te kaluar te shemtuar.!Beje per mua..Te lutem.!Beso se cdo gje do rregullohet.!Beso se cdo gje do jet ndryshe.!Larg guackave te mashtimeve,,larg premtimeve boshe,,!Kete her ma premto se do veprosh drejt,,se sdo te shqetesohet per te tjeret,,madje dhe per ata qe stregojn shqetesim per ty..!ME PREMTO SE DO JA DALESH PAVARSISHT TE GJITHAVE..KETE KESHILL E KE NGA ''UNE'' VETJA IME..''
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2765
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Letėr Dashurie!

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 12:56

Me the dikur qe vetem mua do me doje.!!
premtove nje dite qe kurre sdo me lendoje.!!
e thyeve premtimin, u betove qe do ndryshoje.!!
perseri te besoja, perseri me mashtroje.!!
tani qe e kuptova me the pa mua s'jetoje.!!
por tashme ska me vlere.!!
Dashurine time Harroje..
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2765
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Letėr Dashurie!

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 12:56

NE dashuri e ne politik kurre mos thuaj kurre.
vyshken te gjitha te parat
lulet gjethet,gjithshka
vetem dashuria e pare
as vyshket as thahet ajo.
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2765
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Letėr Dashurie!

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi