Nicolas Cage nė borxh me shtetin!

Shko poshtė

Nicolas Cage nė borxh me shtetin!

Mesazh  Vogelushja prej 11.10.09 9:17

[img(120,80)]http://www.gazetaexpress.com/images/gexGallery/16756/cache/610x-120x80.jpg[/img]
[b]Ne rolet e tij i ka mundur praktikisht tė gjithė, falė planeve dhe projekteve nga mė tė ndryshmet.

Por Nicolas Cage e ka punėn pisk me taksat, armiqtė e tij me te mėdhenj.

Sipas revistės "People", aktori i detyrohet qeverise amerikane rreth 6 milionė dollarė taksa te papaguara prej vitit 2007, ndaj ne rrezik janė vėnė pasuritė e tij te patundshme.

Qe prej qershorit, heroi i ekranit te madh ka nisur me likuidimet, duke shitur kėshtjellėn ne Gjermani, ndėrsa ka vene ne shitje shtėpitė ne Bel Air, Las Vegas dhe New Orleans.[/b]
avatar
Vogelushja
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 233
Age : 33
Location : Nėpėr Ėndrra
Job/hobbies : Internet
Pikėt : 4063
Reputation : 1
Registration date : 12/03/2008

http://www.botashqiptareforum.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nicolas Cage nė borxh me shtetin!

Mesazh  Dolche Raggazza prej 30.01.12 15:31

Ja edhe te famshmit kane probleme me shtetin dhe jo me popullsia e thjeshte as qe behet fjale.

Dolche Raggazza
Antarė/e
Antarė/e

Female
Numri i postimeve : 22
Age : 23
Location : Burrel City
Job/hobbies : Dashuria e sinqerte
Humor : sa te vdesin
Pikėt : 2486
Reputation : 0
Registration date : 29/01/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nicolas Cage nė borxh me shtetin!

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 14:54

epo shteti heret a vone do marr hak...
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2673
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nicolas Cage nė borxh me shtetin!

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi