MIRĖ SE JU GJEJĖ

Shko poshtė

MIRĖ SE JU GJEJĖ

Mesazh  shaban cakolli prej 27.09.09 18:39

Pershendetje
Jam Shaban Cakolli nga Dardana e Kosoves,jetoj ne Gjermani.Sado kudo me ju njihemi,shpresoj te kalojme mire
avatar
shaban cakolli
Vip
Vip

Numri i postimeve : 417
Pikėt : 3849
Reputation : 0
Registration date : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: MIRĖ SE JU GJEJĖ

Mesazh  Vogelushja prej 28.09.09 14:51

[b]Pėrshėndetje Shaban cakolli![/b]

[b]Mirė se erdhėt nė mesin tonė , ju uroj tė kaloni sa mė bukur[/b] [img]http://hapesireepafund.4umer.com/users/a43/32/14/99/smiles/770498.gif[/img]
avatar
Vogelushja
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 233
Age : 33
Location : Nėpėr Ėndrra
Job/hobbies : Internet
Pikėt : 4123
Reputation : 1
Registration date : 12/03/2008

http://www.botashqiptareforum.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: MIRĖ SE JU GJEJĖ

Mesazh  Esmeralda prej 29.09.09 9:10

pershendetje shaban dhe mire se na erdhe
avatar
Esmeralda
Admin
Admin

Numri i postimeve : 137
Age : 27
Pikėt : 3958
Reputation : 0
Registration date : 10/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: MIRĖ SE JU GJEJĖ

Mesazh  shaban cakolli prej 29.09.09 13:14

FLM,znj.voglushja dhe Esmeralda
avatar
shaban cakolli
Vip
Vip

Numri i postimeve : 417
Pikėt : 3849
Reputation : 0
Registration date : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: MIRĖ SE JU GJEJĖ

Mesazh  Edona prej 10.12.09 12:43

[b]Pershendetje
Jam Edona ju pershendes te gjithve [/b]
avatar
Edona
Antarė/e
Antarė/e

Numri i postimeve : 9
Pikėt : 3302
Reputation : 0
Registration date : 09/12/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: MIRĖ SE JU GJEJĖ

Mesazh  Vogelushja prej 10.12.09 22:10

[quote:214c="Edona"][b]Pershendetje
Jam Edona ju pershendes te gjithve [/b] :sunny:[/quote]

[b]Mire se erdhe Edona,, te uroj qendrim te kendshem [/b]

[img]https://i.servimg.com/u/f34/11/33/63/89/welcom11.gif[/img]
avatar
Vogelushja
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 233
Age : 33
Location : Nėpėr Ėndrra
Job/hobbies : Internet
Pikėt : 4123
Reputation : 1
Registration date : 12/03/2008

http://www.botashqiptareforum.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: MIRĖ SE JU GJEJĖ

Mesazh  shaban cakolli prej 02.09.10 14:51

mire se erdhe Edona ne mesin tone,kalo bukur
avatar
shaban cakolli
Vip
Vip

Numri i postimeve : 417
Pikėt : 3849
Reputation : 0
Registration date : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: MIRĖ SE JU GJEJĖ

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 12:38

mirerdhet kalofshi te dy sa me bukur ne mesin tone.
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2733
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: MIRĖ SE JU GJEJĖ

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi