Nė shtrat me Orinda Hutėn

Shko poshtė

Nė shtrat me Orinda Hutėn

Mesazh  Vogelushja prej 24.09.09 9:06

[img(120px,80px)]http://www.gazetaexpress.com/images/gexGallery/15787/cache/orinda-120x80.jpg[/img]

[b]Si do tė ishte tė jesh nė shtratin e Orindės?[/b]

Eh... Ndėrsa tė gjithė vini nė lėvizje imagjinatėn tuaj, zbuloni sė pari se ēfarė ndodh nė shtatė orėt, qė kėngėtarja bukuroshe Orinda Huta kalon nė krevatin e saj tė dashur: me librave, tė parit televizor, ndonjėherė edhe duke ngrėnė por edhe kur ėshtė me tė dashurin...
[b]
Sa kohė kalon zakonisht nė krevat? [/b]

Mundohem tė kaloj 7 orė pėr tė shplodhur veten nė gjumė. Pjesėn tjeter mund ta kaloj duke lexuar ne krevat ose duke dėgjuar muzikė.
[b]
Gjatė kėsaj kohe qė je nė shtrat, sa orė e kalon nė gjumė?[/b]

Shtatė orė mė duhen patjetėr pėr t’u shplodhur plotėsisht dhe pėr tė qenė e freskėt pėr ditėn qė mė pret.

[b]Preferon tė flesh me pizhama, tė brendshme apo lakuriq? [/b]

Zakonisht preferoj tė fle me tė brendshme, pastaj varet sa vapė ėshtė...

[b]Ēfarė bėn tjetėr nė shtrat: ha lexon, sheh TV apo…? [/b]

Me raste mė pėlqen tė ha nė shtrat mė pėlqen tė lexoj dhe shumė tė tjera qė shtrati tė ofron.

[b]Ēfarė ėshtė shtrati pėr ty, njė pėrkufizim? [/b]

Kėnaqėsia mė e madhe e natės...
[b]
Ēfarė pozicioni preferon zakonisht pėr tė fjetur? [/b]

I preferoj tė gjitha pozicionet. Jam shumė e lėvizur.

[b]Po kur je mė tė dashurin? [/b]

Nė anėn e djathtė tė shtratit.
[b]
Ju qėllon kur jeni me dikė nė shtrat tė flisni? Pėrse bisedoni zakonisht? [/b]

Jo nuk mė qėllon shpesh, vetėm nėse jam nė njė super stres mund tė ndodhė qė tė ndjehem keq gjatė gjumit.

[b]Preferon tė mbulohesh shumė apo pak? [/b]

Preferoj tė mbulohem e tėra.

[b]A flisni nė telefon dhe bėni thashetheme apo biseda erotike? Ēfarė? [/b]

Nuk kam pasur nevojė ta bėj.

[b]A tė pėlqen tė luash me jastėkė dhe ēfarė lojėrash bėn zakonisht? [/b]

Shumė rrallė mė ka ndodhur tė luaj me jastėk, kjo ka ndodhur vetėm nėse tė tjerėt i zė gjumi para meje. Unė ose filloj e flas papushim ose kur shikoj qė nuk ia dal filloj e godas me jastėk.

[b]A tė ndodh tė zgjohesh shpesh gjatė natės dhe pėrse? [/b]

Jo, zakonisht bėj njė gjumė tė qetė. Vetėm nė kohė tė rėnduar me punė mund tė kem probleme me gjumin.

[b]Ēfarė urreni mė shumė nė shtrat, kur jeni me dikė tjetėr?[/b]

Nuk urrej asgjė, gjithēka ėshtė perfekt.

[b]Kur jeni vetėm ju ka ndodhur tė zgjoheni duke shtrėnguar jastėkun? [/b]

Jo nuk mė ka ndodhur asnjėherė..
[b]
Si do tė ndiheshit nėse i dashuri ju kthen kurrizin? [/b]

Do e pėrqafoja nga pas sepse pas pesė minutave do i ktheja unė kurrizin e ai do vinte menjėherė pas meje.

[b]Nėse je me njė person tė seksit tė njėjtė dhe ju prek, si do tė reagonit? [/b]

Ajo me tė cilėn do flija pa problem do ishte motra ime ose shoqja ime qė ka vlerėn e motrės, ndaj nuk do kisha fare probleme.

[b]Kur shkon zakonisht pėr tė fjetur, ēfarė bėn para se tė shtrihesh? [/b]

Kryej nevojat e mia personale dhe mė pas nė shtrat.

[b]Cila ėshtė gjėja e parė qė bėn sapo hap sytė nė mėngjes? [/b]

Gjithnjė dėrgoj njė mesazh.
[b]
Ēfarė nuk ju pėlqen kur jeni duke udhėtuar dhe flini nė ndonjė hotel? [/b]

Mua mė krijon probleme ndėrrimi i ambientit. Nuk mund tė fle nė ēdo vend qė mė del para. Dua kohė tė mėsohem me njė vend qė nuk ėshtė i imi.

[b]Ju ka ndodhur tė zgjoheni nė shtratin e dikujt e tė thoni: Ē’dreqin dua kėtu? [/b]

Kurrė dhe kurrė nuk do tė mė ndodhė. Jam gjithmonė shumė e pėrgjegjshme pėr veprimet e mia.

[b]Ku preferoni tė flini pėrveē krevatit, nė divan apo dhomėn e prindėrve? [/b]

Nė dhomėn e prindėrve.
avatar
Vogelushja
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 233
Age : 33
Location : Nėpėr Ėndrra
Job/hobbies : Internet
Pikėt : 4123
Reputation : 1
Registration date : 12/03/2008

http://www.botashqiptareforum.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nė shtrat me Orinda Hutėn

Mesazh  Dolche Raggazza prej 30.01.12 15:41

Qenka nje gjumashe kjo qe se paska shoqen.

Dolche Raggazza
Antarė/e
Antarė/e

Female
Numri i postimeve : 22
Age : 23
Location : Burrel City
Job/hobbies : Dashuria e sinqerte
Humor : sa te vdesin
Pikėt : 2546
Reputation : 0
Registration date : 29/01/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nė shtrat me Orinda Hutėn

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 14:50

e pra e;te gjitha keshtu hiqen si gjumashe,por kur vjen fumdi i mbushin gazetat me thashetheme...
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2733
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nė shtrat me Orinda Hutėn

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi