Bekimi Refuzon Britney

Shko poshtė

Bekimi Refuzon Britney

Mesazh  Vogelushja prej 18.09.09 8:56

[b][img(120,80)]http://www.gazetaexpress.com/images/gexGallery/15414/cache/britney-120x80.jpg[/img]
Kėngėtarja Britney Spears, pas prishjes sė romancės sė saj me Jason Trawick, ka hasur nė vesh tė shurdhėr edhe tė modelit kosovar, qė jeton nė SHBA, Bekim Trenovės.

Sipas gazetės, New York Daily News, ajo kishte shprehur simpatinė e saj pėr modelin e kompanisė Ford, kosovarin Bekim Trenova (flokėt: tė kafta; sytė ngjyrė lajthi).

Gazeta ka pėrdorė burime tė brendshme ku thuhet se Spears kishte pėrdorur agjentėt e saj qė ta ftojnė bukuroshin 24 vjeēar nė njė kinse “audicion” pėr njė video muzikore nė LA.
“Kur ai ka shkuar atje, nuk ka parė ndonjė kamerė por e ka gjetur veten brenda njė dhome me Britney”, ka thėnė njė burim i gazetės, “New York Daily News”.

“E tėrė kjo skenė ju ka dukur Bekimit si njė skenė e tmerrshme. Ai ishte i qetė dhe nuk ka qenė i interesuar pėr kėngėtaren. Ai i ka kėrkuar falje dhe ėshtė larguar nga ajo”, ka thėnė ky burim.[/b]
avatar
Vogelushja
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 233
Age : 33
Location : Nėpėr Ėndrra
Job/hobbies : Internet
Pikėt : 4123
Reputation : 1
Registration date : 12/03/2008

http://www.botashqiptareforum.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Bekimi Refuzon Britney

Mesazh  Dolche Raggazza prej 30.01.12 15:44

E ky ka bo rolin e interesantit,alamet kengetarje te refuzohet nga nje hic,ku eshte pare kjo pune keshtu.

Dolche Raggazza
Antarė/e
Antarė/e

Female
Numri i postimeve : 22
Age : 23
Location : Burrel City
Job/hobbies : Dashuria e sinqerte
Humor : sa te vdesin
Pikėt : 2546
Reputation : 0
Registration date : 29/01/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Bekimi Refuzon Britney

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 14:49

epo kjo britney esht nje ....nejse ketij bekimit bravo i qofte sepse paska treguar se nuk esht tip donzhuani..
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2733
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Bekimi Refuzon Britney

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi