Pjesėmarrėsit nė Kėnga Magjike

Shko poshtė

Pjesėmarrėsit nė Kėnga Magjike

Mesazh  Vogelushja prej 17.09.09 7:53

[b][img(116,67)]http://vip.shqiperia.com/foto_thumbs/1253137004-kenga-magjike.jpg[/img]
Gazeta "Koha Jonė" ka publikuar listėn e kėngėtarėve pjesėmarrės nė Festivalin "Kėnga Magjike 2009", i cili fillon nė datėn 19 nėntor, si njė produksion i TV Klan dhe Ardit Gjebresė. Bėhet fjalė pėr 57 kėngėtarė nga Shqipėria, Kosova dhe diaspora, tė cilėt pritet tė dhurojnė spektakėl dhe befasi, ashtu sikurse ēdo vit.

Nga befasitė, bie nė sy prania e Nora Istrefit dhe Sidrit Bejlerit, qė e shkelin skenėn e “Kėngės Magjike” pėr herė tė parė. Por, ka edhe rikthime premtuese, siē ėshtė ai i Mira Konēit, Elvana Gjatės, Flori Mumajesit etj. Ndėrkohė, pjesėmarrės nga viti i shkuar janė kėngėtarė tė njohur si, Soni Malaj, Kastro Zizo (i cili sipas burimeve tė gazetės do tė paraqitet nė skenė me gruan e tij), grupi “Produkt 28” etj.


[color:8e83=red]
Lista e kėngėtarėve pjesėmarrės nė Festivalin “Kėnga Magjike”:[/color]

1. Afėrdita Dreshaj
2. Albana Bilali
3. APG
4. Arkimed Lusha
5. Barbana
6. B2N
7. Blerina Braka
8. Blerina Matraku
9. Blertina Shabani
10. Burim Hoxha
11. Burn
12. Dibosick
13. Egla Shkurti
14. Eliza Hoxha & Rosela
Gjylbegu
15. Elvana Gjata
16. Emi Bogdo
17. Eris Hoxha
18. Erjon Beci
19. Evi Reci
20. Flori
21. Fortesa Citaku
22. Fortesa Hoti
23. Gentiana Podrimaj
24. Gerta Mamutaj
25. Gerti Gjoni
26. Ingrid Gjoni
27. Isad
28. Jeta Faqolli
29. Kaltrina Selimi
30. Kastro Zizo
31. Kejsi Tola
32. Klevis Salia
33. Linda
34. Liria Dedvukaj
35. Litium
36. Mikela
37. Mimoza Mustafa
38. Mira Bregu
39. Mira Konci
40. Mirjeta Mema
41. Nora Istrefi
42. Nazmie Selimi
43. Olta Boka
44. Orgesa Zaimi
45. Orinda Huta
46. Produkt 28
47. Rona
48. Ronela Hajati
49. Rozana Radi
50. Saimir Ēili
51. Samanta Karavella
52. Sidrit Bejleri
53. Silva Gunbardhi & Kelly
54. Soni Malaj
55. Shota Baraliu
56. Valon Shehu
57. Zana Ahmetgjekaj[/b]
avatar
Vogelushja
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 233
Age : 33
Location : Nėpėr Ėndrra
Job/hobbies : Internet
Pikėt : 4063
Reputation : 1
Registration date : 12/03/2008

http://www.botashqiptareforum.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pjesėmarrėsit nė Kėnga Magjike

Mesazh  Dolche Raggazza prej 30.01.12 15:48

Alamet kengetaresh me te pas lezet shpirti kur i degjon muziken e tyre.

Dolche Raggazza
Antarė/e
Antarė/e

Female
Numri i postimeve : 22
Age : 23
Location : Burrel City
Job/hobbies : Dashuria e sinqerte
Humor : sa te vdesin
Pikėt : 2486
Reputation : 0
Registration date : 29/01/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pjesėmarrėsit nė Kėnga Magjike

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 14:47

Vetem b2n adhuroj nga keta ketu lart;se keta te tjeret jan sa per numer..
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2673
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pjesėmarrėsit nė Kėnga Magjike

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi