As Dafina nuk merr pjesė nė Kėnga Magjike

Shko poshtė

As Dafina nuk merr pjesė nė Kėnga Magjike

Mesazh  Vogelushja prej 17.09.09 7:52

[b][img(116,67)]http://vip.shqiperia.com/foto_thumbs/1253041930-dafina.jpg[/img]
Dafina Zeqiri ka vendosur qė kėtė vit e vetmja pjesėmarrje nė njė festival, tė jetė nė "Polifest". Duke folur pėr mospjesėmarrjen e saj nė festivalin “Kėnga Magjike”, Dafina thotė se arsyeja e vetme ėshtė pėr shkak tė angazhimeve tė shumta rreth krijimeve tė reja muzikore. “Jam angazhuar shumė rreth albumit dhe nuk kam pasur mundėsi tė pėrgatitem sa duhet.

Gjithsesi, festivali ‘Kėnga Magjike’ ėshtė njė festival shumė i mirė dhe shumė mirė i organizuar”, ka thėnė Dafina pėr “Infopress”, duke shtuar se vitin e kaluar ėshtė pritur shumė mirė nė kėtė festival dhe ėshtė e kėnaqur me ēmimin e fituar. Prej kėngėtarėve tjerė kosovarė qė nuk do tė marrin pjesėn e edicionin e sivjetmė tė festivalit “Kėnga Magjike”, janė edhe Teuta Kurti, Vesa Luma dhe“NRG Band”, ndėrsa Blero ėshtė nė mėdyshje.[/b]
avatar
Vogelushja
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 233
Age : 33
Location : Nėpėr Ėndrra
Job/hobbies : Internet
Pikėt : 4123
Reputation : 1
Registration date : 12/03/2008

http://www.botashqiptareforum.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: As Dafina nuk merr pjesė nė Kėnga Magjike

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 14:55

si shpirt esht kjo;ylll llllllllllllllllll mire ka ber;keto festivale per to jan nivele te uleta...
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2733
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi