Hekurani spot me Albinėn!

Shko poshtė

Hekurani spot me Albinėn!

Mesazh  Vogelushja prej 17.09.09 7:47

[b][img(116,67)]http://vip.shqiperia.com/foto_thumbs/1253033307-hekurani.jpg[/img]
Duket se Hekuran Krasniqi nuk ėshtė duke shikuar pėr sezone verore apo vjeshtore pasi pas klipit “Gjithēka mbeti n'letėr”, qė ishte njė bashkėpunim i tij me grupin Llegenda dhe Astrit Stafa, tani ai ka realizuar edhe njė videoklip tė ri, qė do ta promovoj tė martėn.

Bėhet fjalė pėr klipin e ri tė Hekuranit tė cilin ai e ka realizuar me kėngėtarėn Albina Demaku, “Ndarje pa kuptim”. Muzika dhe orkestrimi i kėsaj kėngė ėshtė bėrė nga Hekuran Krasniqi ndėrkaq teksti ėshtė shkruar nga Granit Gashi – Geni. Realizimi i klipit tė ri tė Hekuranit ėshtė bėrė nga produksioni VideoArt.[/b]
avatar
Vogelushja
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 233
Age : 33
Location : Nėpėr Ėndrra
Job/hobbies : Internet
Pikėt : 4123
Reputation : 1
Registration date : 12/03/2008

http://www.botashqiptareforum.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hekurani spot me Albinėn!

Mesazh  KingiaBurrel prej 23.06.12 15:00

paska plas dashuria edhe nga ajo lagja tjeter mesa duket...
avatar
KingiaBurrel
Vip
Vip

Female
Numri i postimeve : 203
Age : 23
Location : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Job/hobbies : Te shoh lot dhe gjak ne syte e rivales
Humor : Te qaft jotom/....
Pikėt : 2733
Reputation : 0
Registration date : 23/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi