Ora ėshtė 16.01.19 6:52

ARGĖTIM


 • ARGĖTIM

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Zonė e Lirė


  Nė kėtė forum jeni tė lirė pėr tė shprehur ē'do mendim tuajin
  38 Temat
  80 Mesazhet
  24.06.12 12:06
  KingiaBurrel Buzėqeshi gaforres, gatuaj mirė demit!
 • Lojra


  Lojra tė ndryshme
  3 Temat
  28 Mesazhet
  16.09.12 19:44
  mirjeta Gjėagjėzė !
 • Fjala juaj


  Mendimet, tregimet, historitė dhe ndodhitė tuaja tė kaluara ose tė perditshme
  3 Temat
  32 Mesazhet
  23.06.12 13:54
  KingiaBurrel Jane thjesht kujtime.....